תקנון האתר והחנות

תקנון האתר והחנות

התקנון ותנאי השימוש באתר נרשמו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועדים לנשים וגברים כאחד .

 1. עם שימוש, גלישה באתר הנכם גולשי האתר מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה ,תקנון זה מהווה, תנאי מוקדם להתקשרות בין הגולשים ואו המשתמשים באתר לאתר.
 2. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט, מי שרשאי לרכוש בה הינם גולשים אשר מלא להם 18 שנים ומעלה בלבד.
 3. השימוש באתר גלישה בו, השימוש בחנות ורכישה בה, רכישת מוצר או שרות, מהווים הסכמה מלאה למלא אחר הוראות תקנון האתר ולפעול ולפיו ולקבל את תנאי השימוש באתר ובחנות. על פי הוראות התקנון , במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ובחנות וכל שימוש באתר יתבצע רק לאחר קריאת התקנון.
 4. מחירי המוצרים באתר כוללים מע״מ כחוק אלא אם כן צוין ואז יצוין בתוספת מע״מ כחוק
 5. בחנות יוצגו המוצרים לרבות פרטים אודות המוצר המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע ונרשם מראש, המכירה הינה עד גמר המלאי בלבד .
 6. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי / BIT בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

 החלפת מוצר

החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר

ביטול הזמנה

1.הלקוח רשאי לבטל את העסקה  בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א

החזר כספי , ככל שהמזמין יהא זכאי לו במסגרת ביטול עסקה ו/או החלפת מוצר יעשה אל כרטיס האשראי/ BIT אשר באמצעותו התבצעה ההזמנה כאשר ההחזר יתקבל במועד החיוב הבא והכל בהתאם למדיניות חברת האשראי. לא ניתן לבטל עסקה וזאת במידה והמוצר יוצר בהזמנה ואו לפי מידה ואו בעיצוב אישי .

2.אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות עצמה . הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם וללא פגיעה כלל ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

3.במידה והמוצר כבר נשלח, הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח.

 1. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה במקרים הבאים:

4.1 נפלה טעות סופר, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

4.2 במקרה של כוח עליון, השלכות נגיף הקורונה, פעולת מלחמה, איבה, ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

4.3. הודעה על ביטול המכירה תימסר לרוכש בטלפון ו/או בדוא״ל לכתובת אשר אותה ציין הלקוח בטופס ההרשמה.

 1. במקרה ואותו מוצר אותו בחר הלקוח להזמין אזל מהמלאי וזאת לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את העסקה. הודעה ללקוח על ביטול המכירה תיעשה בדוא"ל או טלפונית.

 אספקת המוצרים לרוכשים

 1. החנות תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר, תוך 14 ימי עסקים ממועד קליטת ההזמנה.
 2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, השלכות נגיף הקורונה, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

2.2 שביתה אצל חברת הדואר מכל סיבה שהיא .

 1. זמני אספקת המוצרים כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה שישי שבת וערבי חג לא יחשבו בספירה.

דמי משלוח

 1. דמי המשלוח במשלוח מסוג "רשום רגיל" אינם כלולים במחיר המוצר, אם ברצונו של הלקוח לשדרג את סוג המשלוח הוא יעשה זאת בעמוד "עגלת הקניות" שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח, מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.
 2. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
 3. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מהסטודיו לעיצוב התכשיטים וזאת בתיאום מראש.
 4. במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח.

שירות לקוחות

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה, ניתן לפנות אל:

טלפון: 052-3737977

דוא"ל-maizel.mali@gmail.com

כתובת : כנרת 39 , אלפי מנשה 4485100

כללי

א. התמונות המוצגות באתר הן אך ורק לצורכי המחשה,  ואינן מחייבות את החנות ואו את האתר. ייתכנו הבדלים, בגוון, בגודל, וכיו”ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות.

 ב. גולשי האתר ,משתמשים ואו הרוכשים בחנות מסכימים בזאת שהחנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק כזה או אחר ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש באמצעות האתר.

ג. כל המצוי באתר אייקונים (כל מידע ו/או תצוגה, לרבות גרפיקה, עיצוב, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החנות והאתר ואין לעשות בהם כל שימוש.

ד.אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בתכנים ואו בתמונות ואו בסרטונים המופיעים באתר.  

מדיניות פרטיות

1. האתר מתחייב לעשות שימוש בפרטים הנמסרים על ידיך במסגרת השימוש בו בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כמו גם תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) תשע"ז-2017 ואתה נותן הסכמתך לשימוש זה.

2. החברה/בעלת האתר משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש (למעט פרטי כרטיס אשראי) לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ושיפור שירותים. בכל מקרה כזה, הנתונים לא ייוחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו בדרך כלשהיא.

3. אתר החברה הינו מאובטח באופן שבו פרטי האשראי של המשתמש מוזנים באתר לצורך ביצוע הרכישה מוגנים על ידי הצפנה ונשארים חסויים, הפרטים אינם נשמרים בשום מאגר שהוא. מכיוון שפעולות המשתמש באתר מבוצעות בסביבה מקוונה, אין לחברה את האפשרות להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות לשרתים שלה או לחשיפת המידע האישי בידי אנשים אשר מבצעים פעולות אשר אינם חוקיות ועל כן, משתמש האתר מוותר בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכל נזק בקשר לכך, כולל שימוש שייעשה בשל כך במידע האישי שלו..

4. מובהר, כי כאשר הלקוח מצטרף לשרותי האתר, רוכש באתר או מצטרף כחבר במועדון הלקוחות של החברה וממלא פרטי דואר אלקטרוני וטלפון סלולארי נותן בכך את הסכמתו  לקבלת הודעות וחומר שיווקי שהחברה מפיצה ו/או תפיץ בעתיד באשר למבצעים, הנחות והטבות בלעדיות המוענקים ו/או יוענקו בעתיד לחברי המועדון, באמצעות הודעות דואר אלקטרוני ו SMS

 ולהיכלל לשם כך ברשימת תפוצת חברי ה המועדון של החברה. אלא אם יודיע הרוכש, בכתב כי אינו מעוניין בכך.

5. בעת ביצוע הזמנה לרכישת מוצרים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו' (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר. הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. 

6. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לבעלת האתר ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה. פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. 

7. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי ישירות לחברת הסליקה, מבלי שיעברו דרך בית העסק בשום שלב של הרכישה. ברכישות באמצעות הטלפון הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג בית העסק, וזה יזינם ישירות לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את הפרטים בידי בית העסק.

8. בעלת האתר/ החברה תהיה רשאית להשתמש ב'עוגיות" לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות אישיות של הלקוח ולצרכי אבטחת מידע. המידע בעוגיות מוצפן והנהלת האתר נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי הנהלת האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.  לקוח שאינו מעוניין ש"עוגיות" יאספו במחשבו האישי, יכול להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן במחשבו. לשם כך נא היוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. יש לזכור שביטול העוגיות עלול לגרום לכך שחלק מהשירותים והתכונות באתר או באתרי אינטרנט אחרים לא יהיו זמינים. בנוסף לכך, ניתן למחוק את העוגיות במחשב בכל רגע.

ט.ל.ח